KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15847284
nr 1584 7284
Akvarell
Vitto Rezzonico. Signerad, akvarell, Kvinnoporträtt, 46x34 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:54:58
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)